Půjčka na podnikání není určena jen pro nováčky

Jak říká klasik, každý start může být obtížný. Pokud začínáte s podnikáním, platí to určitě beze zbytku. Pro hladký průběh takové akce je nutné, abyste měli dostatečný úvodní kapitál.  Finanční injekce do začátků je nezbytností, a to bez ohledu na konkrétní obor. Kde získat prostředky, které jsou na úvod zcela nezbytné? Odpovědí může být malá půjčka na podnikání, s níž to budete mít jednodušší. Koupit si můžete nářadí do dílny nebo nový počítač, v tomto směru se fantazii meze nekladou. Záleží jen na vašem plánu do budoucna.

Jen několik málo základních podmínek

Jde jen o několik málo minut a všechny formality budou za vámi. Krátký kontaktní formulář lze vyplnit kdykoliv, udělat čas si na něj můžete ráno, večer nebo i během víkendu. Není nutné, abyste se omezovali výhradně na dobu, kdy je k dispozici bankovní přepážka nebo je aktivní bankovní call centrum. Ověření identity, základní osobní data, ale i stanovení částky, kterou v danou chvíli potřebujete. Připravena je částka v rozmezí 5 a 30 tisíc korun, splatnost je stanovena na 7 až 30 kalendářních dnů. Můžete si tedy svobodně vybrat variantu, která vám vyhovuje ze všeho nejlépe.

Obejdete se i bez složitých otázek

Nikdo nebude řešit detaily, proč by k tomu mělo vůbec dojít? Otázky, které mají jen složitou odpověď, nejsou vůbec nutné. Tím spíše, pokud jsou ve hře malé úvěry. Doložit bonitu znamená časovou prodlevu ve vyřízení a zbytečné papírování ve chvíli, kdy podnikatel potřebuje alespoň malou finanční injekci. Každá ztracená chvilka je přitom drahá! Půjčka na podnikání se na nic neptá, chce jen ověřit totožnost klienta. K vyplňování obsáhlých formulářů tedy není žádný důvod. Kolik výhod se s tímto úvěrem, který si mohou dohodnout nejen začínající OSVČ, vlastně spojuje?

•    Diskrétní přístup. O půjčce nebude vědět konkurence v oboru, stejně jako vaši sousedé.
•    Jednoduchost. Potřebujete opravdu jen pár minut, zvládnete vše vyřešit opravdu snadno.
•    Transparentní jednání. Máte o všem přehled, dobře víte, co všechno ještě zbývá doplnit.

Malý úvěr bude zcela bez starostí

Vyřízení nebude nijak složité, jde pouze o minuty. Do deseti minut od momentu schválení žádosti můžete mít finance k dispozici. A to, jak je využijete, je zcela ve vaší režii, obejdete se i bez otázek na konkrétní účel. Potřebujete uhradit nějakou fakturu nebo pořídit nové vybavení do dílny? Pak je připravena půjčka na podnikání, která vám brzy podá pomocnou ruku. To vše právě ve chvíli, kdy to nejvíce potřebujete! 

Zajímavý tip i pro nováčky v oboru

Pokud jste se rozhodli prorazit jako OSVČ, víte dobře, že na začátek jsou nutné určité investice. S krátkodobým úvěrem půjde vše snáz, půjčit si můžete sumu v rozmezí 5 a 30 tisíc korun, splatnost lze nastavit mezi 7 a 30 kalendářních dnů. Na všechno tedy budete mít dostatek času, splátkový kalendář je nastaven tak, aby nepřinesl zbytečné starosti navíc. Můžete si vybrat všechny termíny zcela svobodně, úměrně dané situaci.

Transparentnost je zde velmi důležitá 

Jasně vědět, na čem přesně jste. Mít pevnou představu o tom, co vás čeká. Půjčka na podnikání znamená pomocnou ruku, když přijdou nečekané výdaje, ale i tehdy, kdy potřebujete nutně uhradit nějakou provozní investici. Transparentní jednání je nutností, vybudovat důvěru mezi klientem a poskytovatelem půjčky by měla být naprostá samozřejmost. Jen spokojený klient se bude vracet a dávat kladná hodnocení. Ta jsou důležitá pro další poptávku, pokud si je tedy ověříte, víte, s kým máte tu čest. Pořádek dělá přátele, jak praví jedno velice známé heslo.

                                           ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST


FAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak rychle obdržím peníze na svůj účet?

Peníze budou poukázány na Váš účet za 10 minut od schválení za předpokladu, že:
- žádost byla řádně dokončena,
- nemáte žádné nesplacené dluhy u jiných úvěrových institucí,
- máte účet v některé z bank, se kterými spolupracujeme.

Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 20 000 Kč se splatností max. 30 dní.

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

  • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
  • být svéprávný a starší 18 let
  • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
  • mít pravidelný měsíčný příjem

Jak probíhá registrace a žádost o půjčku nového klienta?

1. vyplnit jednoduchý formulář
2. potvrdit přečtení a odsouhlasit Smlouvu o úvěru
3. během 15 minut Vás budeme informovat, zda jsme Váši půjčku schválili, případně zamítli

Jak se dozvím že, půjčka byla schválena?

Během několika minut Vám zašleme odpověď formou SMS zprávy na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.