Půjčka pro začínající podnikatele je dostupná ještě dnes

Pokud jste na startu své kariéry, nemusí být banka příliš vstřícným partnerem. Podaří se vám v podnikání opravdu prorazit? Bez hmatatelné historie máte u banky mínus hned na začátku a je možné, že vlastně ani žádný úvěr nezískáte. Ale pro to, abyste začali působit jako OSVČ, potřebujete startovní kapitál. Cestou ven ze začarovaného kruhu může být například půjčka pro začínající podnikatele, se kterou se nemusíte stresovat. Její vyřízení je totiž otázkou pár minut, vyžadováno bude také jen naprosté minimum osobních údajů.

Rychlé jednání bez zbytečné administrativy

Papírování nemá nikdo rád, jsou to nutné formality, které často jen zdržují. Nebylo by zajímavější, kdybychom byli schopni důležité věci vyřešit rychleji? Více volného času, méně stresu a pocit, že nevykládáme zbytečně svou energii, to je hned několik plus. Za krátkou chvilku budou peníze na účtu, navíc s nimi můžete zaplatit úplně cokoliv, vše je bez nějakých omezení. Benefitů, které se pojí s malou půjčkou pro OSVČ na začátku své nové životní dráhy, je tedy více než dost. Pojďme tedy být konkrétní…

  • Bezpečný proces od A do Z. Minimum osobních dat, která jsou pečlivě uložená na serveru.
  • Jednoduchost. Úředníci možná vyžadují dlouhé formuláře, o půjčkách to rozhodně neplatí!
  • Neúčelový charakter půjčky je sázkou na jistotu. Proč se zpovídat a řešit až tolik detailů?
  • Rychlé jednání. A teď to nejlepší, finance mohou být u vás už do deseti minut od schválení.

Všechno vyřídíte z pohodlí vašeho domova

 Očekáváte časově náročnou dohodu, která bude hotová až za několik dnů? K tomu rozhodně nemáte důvod, půjčka pro začínající podnikatele neznamená složitou administrativu a nebude vás posuzovat podle výše příjmů. Podmínek má jen tolik, kolik vyžadují aktuální české zákony. Není proto nutné, abyste řešili osobní schůzku a čekali na pobočce, než si na vás makléři udělají volnou chvilku ve svých nabitých programech. Nemusíte nikam cestovat, obejdete se i bez dlouhých telefonátů, které jen berou čas a energii. Úvěr musí být jednoduchý, v případě podnikatelů je třeba toto tvrzení ještě dvakrát podtrhnout červeným fixem.

Nabízí se až třicet tisíc korun

Připravena je pestrá paleta variant. A pokud jste OSVČ na samém začátku kariéry, nemusíte ani složitě prokazovat svou úvěruschopnost. Pro některé by to byla vlastně i nepřekonatelná překážka. Jak jsou nastavené úvodní mantinely? Vybírat můžete v rozmezí pěti a třiceti tisíc korun, přičemž není nutné dokladovat, k čemu přesně pak budou tyto prostředky využity. Splátkový kalendář je pak nastavitelný mezi 7 a 30 dnů. Záleží jen na tom, co přesně potřebujete ve svém podnikání vylepšit. Může jít o investici do materiálu nebo vybavení dílny, koupi nového notebooku a tak podobně. Půjčka pro začínající podnikatele se obejde bez složitých otázek a bude připravena vám stát po boku, když to nejvíce potřebujete. Stačí se na ni jen s důvěrou obrátit!

Řešení pro vás je už připraveno

​​​​​​​Bez chození na pobočky, dlouhých telefonátů a dalších věcí, které stojí jen další čas. Půjčka pro začínající podnikatele je z pohledu administrativy velmi jednoduchá. Kontaktní formulář je připravený 24/7 a můžete jej vyplnit i během dnů pracovního klidu, tedy například o víkendech a svátcích. Žádný obor před vámi dopředu nezavírá dveře, s pílí a zodpovědností se můžete dostat opravdu daleko. Počáteční investici může vyřešit malý úvěr, který splatíte po dokončení prvních zakázek. Jen mít dostatek elánu do díla, obor vlastně vůbec nerozhoduje! Jak říká starý slogan, odvážnému štěstí přeje!


                                          ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST


FAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak rychle obdržím peníze na svůj účet?

Peníze budou poukázány na Váš účet za 10 minut od schválení za předpokladu, že:
- žádost byla řádně dokončena,
- nemáte žádné nesplacené dluhy u jiných úvěrových institucí,
- máte účet v některé z bank, se kterými spolupracujeme.


Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 30 000 Kč se splatností max. 30 dní.

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

  • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
  • být svéprávný a starší 18 let
  • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
  • mít pravidelný měsíčný příjem

Jak probíhá registrace a žádost o půjčku nového klienta?

1. vyplnit jednoduchý formulář
2. potvrdit přečtení a odsouhlasit Smlouvu o úvěru
3. během 15 minut Vás budeme informovat, zda jsme Váši půjčku schválili, případně zamítli

Jak se dozvím že, půjčka byla schválena?

Během několika minut Vám zašleme odpověď formou SMS zprávy na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.