Půjčka pro OSVČ s minimem podmínek

Podnikání je zdrojem obživy pro velkou část Čechů. Hobby se může stát zdrojem obživy, život podnikatele má celou řadu výhod. Jste vlastně sami svými zaměstnavateli, organizujete si práci, dojednáváte zakázky a tak podobně. Občas přijdou ke slovu nečekané výdaje, jindy nejsou faktury proplaceny navzdory platným dohodám a peníze, s nimiž jste už počítali, se k vám nedostanou včas. Jindy jsou zapotřebí investice do softwaru nebo dalšího vybavení. Jak takové věci řešit? Menší půjčka pro OSVČ, která je spojená s minimem papírování a nabízí bleskovou platbu, znamená pomocnou ruku, co přichází právě včas.


Bez dlouhých dotazů a zbytečných formalit

Pokud nemáte rádi čekání, je tato nabídka určena právě pro vás! Ve frontě stát nemusíte, díky tomu, že internet stále více vstupuje do našich životů, může být i krátkodobý úvěr vyřízený online a bez nutnosti osobních schůzek s makléři na pobočkách. Dohoda je pak i otázkou minut, půjčka může být vyplacena ještě dnes. Stačí jen zpracovat poptávku a schválit veškerou dokumentaci. Nemáte rádi smlouvy, co vypadají na první pohled jako nekonečné? Dnešní doba přináší krátké a stručné smlouvy, nemusíte mít žádné obavy. Jde jen o základní fakta, nenajdete v nich žádné obsáhlé formulace.


Jaká částka bude k dispozici?

Pokud jde o podmínky, není důvod si dělat starosti. Půjde jen o několik minut, papírování nechejte úředníkům. Podnikatelé rádi uspoří cenné chvilky, aby se mohli věnovat zakázkám. Vybrat si můžete podle konkrétní situace, ať už půjde o povinné odvody, menší firemní investice nebo další výdaje, které rozhodně nepočkají. O kolik tedy lze žádat?

  • 5 000 Kč nejnižší částka, o které lze jednat. Postačí na většinu menších výdajů.
  • 30 000 Kč je nejvyšší suma, s níž lze počítat. Můžete si za ni pořídit kvalitní notebook.
  • Termín splatnosti si můžete nastavit podle sebe, mantinely jsou 7 a 30 kalendářních dnů.


Tato půjčka je vždy neúčelová

Neradi někomu něco vysvětlujete, ať už jde o úřady nebo jiné záležitosti, zvláště pokud se jedná o skutečnou maličkost, o níž by nebylo podle vás ani nutné vůbec mluvit. Půjčka pro OSVČ se naštěstí obejde bez nějakého složitého papírování, nevyžaduje zpětné doložení faktur, účtenek, smluv a tak podobně. Podnikatelé – ať už jsou začínající nebo už opravdu zkušení – přeci velmi dobře vědí, jak tyto peníze využít. Ostatně, nebyla by takováto otázka také zásahem do soukromí. Nejde přeci o úvěr v řádu statisíců, kde už by byla podobný dotaz jistě namístě!


Jednoduchý formulář je otázkou několika okamžiků

O všem potřebném se dozvíte ještě před finalizací dohody. Není tedy nutné, abyste četli velmi dlouhé smlouvy a řešili skutečný význam jednotlivých odstavců. Půjčka pro OSVČ není nijak složitá, má připravenu krátkou smlouvu a výplata peněz proběhne už do deseti minut od momentu schválení. Jde tedy o rychlost, kterou každý podnikatel musí ocenit. A našli bychom i další velmi atraktivní výhody. Které konkrétně?


Obejdete se bez osobních schůzek na pobočce

Ušetřit čas, nemuset si dojednávat schůzku nebo hovořit s někým dlouho po telefonu. Není lepší vyřešit podstatné věci online? V době, kde je internet skutečným králem, se přece otevírají různé cesty. A uspořené chvilky se mohou vložit do podnikatelské činnosti, ať už to bude přímo práce nebo hledání nových zakázek. Osobní kontakt dnes už není nutný, zvláště pokud by to znamenalo časovou prodlevu při vyřízení. Nebude lepší věnovat se podnikatelskému záměru, do kterého musíte investovat spoustu volných chvil? Zbývá už jen jediné, popřát vám, aby se v podnikání opravdu dařilo! 


                              ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST


FAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak rychle obdržím peníze na svůj účet?

Peníze budou poukázány na Váš účet za 10 minut od schválení za předpokladu, že:
- žádost byla řádně dokončena,
- nemáte žádné nesplacené dluhy u jiných úvěrových institucí,
- máte účet v některé z bank, se kterými spolupracujeme.


Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 30 000 Kč se splatností max. 30 dní.

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

  • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
  • být svéprávný a starší 18 let
  • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
  • mít pravidelný měsíčný příjem

Jak probíhá registrace a žádost o půjčku nového klienta?

1. vyplnit jednoduchý formulář
2. potvrdit přečtení a odsouhlasit Smlouvu o úvěru
3. během 15 minut Vás budeme informovat, zda jsme Váši půjčku schválili, případně zamítli

Jak se dozvím že, půjčka byla schválena?

Během několika minut Vám zašleme odpověď formou SMS zprávy na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.